Jak to się zaczęło

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat

Alternatywa Polska Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku. Powstała odpowiadając na bieżące potrzeby pierwszych klientów i zapełniając niszę rynkową krótko i długoterminowego wynajmu sprzętu komputerowego.

Trzon firmy od początku stanowiły grupa uzupełniających się specjalistów, biegle poruszających się w dziedzinie technologii, finansów i badań rynku. Poznaliśmy tajniki obsługi technologii badań opartych na metodologii CAPI, CATI czy CAWI. Obsługiwaliśmy największe instytuty badawcze takie jak: SMG/KRC, Millward-Brown Poland czy Kantar Polska.

Nasza koncepcja biznesowa zakłada współpracę z wykwalikowanymi ekspertami w zależności od meritum projektu. Możemy zaproponować rozwiązania merytoryczne i technologiczne oraz zaopatrzenie w punktowo dobrany sprzęt.

Nasza Misja

Zapewnienie rozwiązań technologicznych i merytorycznych silnie dostosowanych do potrzeb klienta. Nacisk położony na jakość i precyzję działania. Elastyczne podejście do zleceniodawcy, zakładające nietypowe metody, zakres i dostępność.

Tak działamy

W ostatnich latach postawiliśmy na przyszłościowy model biznesu: bez dużego biura, oparty na zdalnej, sprawnej i elastycznej pracy, dynamicznie formowanym zespole fachowców, mocno indywidualnej i partnersko pojętej współpracy.

Dariusz Działak
Prezes Alternatywa Polska

Stoi na czele Alternatywy od początku jej istnienia. Zakręcony informatyk, miłośnik podróżowania, kapitan jachtowy i motorowodny.